Yılların Tecrübesi

Tinvil ailesi olarak farklı bir tiny house anlayışıyla Ankara’ya huzdolu bir ortam getiriyoruz.

TinVil projesi her zaman ki gibi yine hayallerimizin ve doğa ile iç içe olma duygusunun bir ürünü olarak doğdu.
Doğdu diyorum çünkü inanın bu kelimeyi bilinçli olarak kullanıyorum.

Gölbaşı, Yavrucuk köyünde unutulmuş bir arazi ve insanların şehir hayatından kocaman evler ve kullanmadığı eşyaların arasında sıkışıp kaldığı bugünlere istinaden hayatı buldu (doğdu)…

Aslında yüreğimiz ile dillendirdiğimiz köyümüze dönüşmüş TinVil, aslında hep arzu ettiğimiz fazlalıklardan kurtulma kararlılığı TinVil aslında ve bizim için ‘’ Huzuru sığdırdığımız ‘’ yer TinVil.

Bu projemizde etrafı ağaçlarla çevrili 26 dönüm arazimizde iki adet doğal gölümüzün etrafında yayılan 40 adet 20m2  ile 35m2 aralığında büyüklüklere sahip her biri özel tasarım ve dekorasyonla konak üretim tesisimizde hayata geçirdiğimiz tiny house (Ufak Evler) ile sizlerin karşısındayız.

Siz değerli misafirlerimiz ve geleceğimiz olan kıymetli yavrularınızı, dostlarınızı ve ailelerinizle Village (Köy) konseptinde tamamen doğa ile iç içe huzur bulmaya davet ediyoruz.

TinVil ailesi olarak Gölbaşı yerleşimimizde;

  • Tinylerimizi kiralayabilir,
  • Konakladığınız Tiny deneyimledikten sonra satın alabilir ( Dikkat etmenizi rica ederiz burası Türkiye’nin tek açık hava Tiny showroom’u ve beklemek yok )
  • Tinylerimize yatırımcı olabilirsiniz.

                                                                                                                     

Tinvil, (Biz Tinvil Ailesi diyoruz) Mesleki yeterliliğe sağip uzman kadromuz ile fabrikamızda ürettiğimiz mobil evleri sadece satış amacı ile yola çıkmış olsakta şimdi hedefimizi bir adım öteye götürerek, aileniz ile huzur dolu bir gün geçirebilmeniz için Türkiye’de bir ilke imza atarak günü birlik, kiralık yada satın alabileceğiniz bir sisteme dönüştürüyoruz.

Sizlerin yani ailemize yeni katılacak olanların, Şehrin karmaşasından, yoğunluğundan, sitresinden, sevdikleriniz ile huzur dolu bir doğa ortamında hoşça vakit geçirebilmeniz için güzel bir yer inşa ettik.

Tüm ürettiğimiz tiny house  modellerimiz sizlere kaliteli ürün kaliteli hizmet anlayışı ile buluşturmayı hedefliyoruz. Modellerimiz yaz aylarında serin, kış aylarında ise sıcak olacak şekilde uzman ekibimiz tarafından projelendirilerek hayata geçirildi. Bu sayede tiny house evlerimiz çok uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanmanızı sağladı.

Tinvil ailesi olarak daima ailemize katılanların memnuniyetini prensipedindik. Her çeşit ihtiyaçlarınızı düşünerek hızlı veuygun çözümler getiriyoruz.

Misyonumuz

Tinvil ailesi olarak, sizlerin tiny house mobil evlerinde kaliteli, huzurlu, estetik, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümler üretmek.

Vizyonumuz

Sektörde aranan marka olmak, Sizlerin memnuniyetini en üstte tutan yapılar üretmek.